Mieli Mokiniai, Tėveliai, Kolegos!

Visos kūrybinės komandos vardu kviečiu į antrą miuziklo „Auksaplaukė” spektaklį, kuris vyks š.m. birželio 2 d. 18 val. Varėnos kultūros centre.

Miuziklas „Auksaplaukė” – tai 7 mėnesius kurtas jungtinis „Ąžuolo” gimnazijos ir „Ryto” progimnazijos projektas, viena iš Varėnos švietimo centro kuruojamo projekto „Varėnos kraštas - jaunimui, jaunimas - krašto pažangai” veiklų.

Šio spektaklio veikėjai:

Auksaplaukės: Ūlė Julija Masteikaitė, Gabrielė Jaskevičiūtė (I spektaklyje vaidino Agita Beržanskaitė, Goda Debesiūnaitė).

Karalienė – Mingailė Nadzeikaitė (I spektaklyje vaidino Guoda Beržanskaitė).

Karalius – Edvinas Dzingelevičius (I spektaklyje vaidino Žygimantas Jarusevičius).

Ragana – Roberta Česokaitė (I spektaklyje vaidino Ugnė Martusevičiūtė).

Atsiskyrėlė – Regita Navickaitė (I spektaklyje vaidino Brigita Janušauskaitė).

Kuprius – Augustinas Galinis.

Sargyba: Laurynas Būda, Martynas Gudaitis.

Baltosios šokėjos: Ieva Šaltenytė, Meida Bačinskaitė, Rugilė Kudarauskaitė, Indrė Akucevičiūtė.

Šokėjai: Pranas Masilionis, Martynas Gudaitis (I spektaklyje vaidino Edvinas Dzingelevičius), Rokas Svirskas, Audrius Puodžiūnas.

Juodosios šokėjos: Evelina Stonytė, Jovita Krivaitė, Meda Markevičiūtė.

Skalbėjos: Virginija Nadzeikaitė, Karolina Saldytė, Karolina Pavilonytė, Silvija Biekšaitė.

Maži vaikai:  Eivė Beinaravičiūtė, Vėja Steiblytė, Aistis Tamulevičius, Martas Varanius, Radvilė Antanavičiūtė, Agita Beržanskaitė.

Paaugę vaikai: Guoda Beržanskaitė, Žilvinas Giedraitis, Arnas Saulynas, Goda Debesiūnaitė, Monika Kubelevičiūtė, Gediminas Sabaitis.

Miesto gyventojai: Žygimantas Jarusevičius, Brigita Janušauskaitė, Samanta Raišytė, Akvilė Mortūnaitė, Lukas Macijauskas, Augustė Sukackaitė, Evaldas Česnulis, Greta Dudutė, Ugnė Martusevičiūtė.

Muzikantai: Danielė Baublytė (fleita), Kristina Jakavonytė (smuikas), Aurelijus Kauneckis (saksofonas), Tautvydas Leikaitis (trimitas), Povilas Selevičius (trimitas), Deimantas Zinkevičius (pianinas), Lukas Martynas Janošek (bosinė gitara), Mintautas Vilkelis (mušamieji).

Muzikos ir libreto autorė, projekto vadovė muzikos mokytoja Renata Bakulienė.

Miuziklo meno vadovė teatro mokytoja Tatjana Žilinskienė.

Videoprojekcijų autoriai: Tomas Stonys, Renata Bakulienė.

AČIŪ tariame: Daivai Pelėdaitei, Povilui Lapinskui, Aušrai Liutkutei, Mantui Galiniui, Romui Petrūninui, visiems mokytojams, ilgus metus ugdžiusiems menines ir muzikines mokinių kompetencijas.

Pagarbiai,

Renata Bakulienė