Pastarosiomis dienomis viešojoje erdvėje dažniau girdime apie oro pavojaus signalus, todėl norime priminti svarbiausią informaciją apie saugų elgesį mokykloje galimo pavojaus metu.
Gavus geltoną perspėjimą apie galimą pavojų, su mokiniais aptariama, kaip ir kur galėtume saugiai pasislėpti, primenamos saugaus elgesio taisyklės. Atkreipiame dėmesį, kad vakar buvo gautas geltonas perspėjimas, todėl mokykla veikė pagal pateiktas rekomendacijas.
Gavus raudoną oro pavojaus signalą, mokiniai ir darbuotojai nedelsiant keliauja į tam numatytas saugesnes vietas.
Primename svarbiausią informaciją:
• Ugdymo įstaiga nekviečia tėvų pasiimti vaikų, kol nėra paskelbta oficiali pavojaus pabaiga.
• Tėvams (globėjams) nereikėtų vykti į mokyklą ar prašyti išleisti vaikus oro pavojaus metu.
• Visi mokiniai ir darbuotojai privalo laikytis saugumo nurodymų bei likti saugiose vietose iki tol, kol bus paskelbta pavojaus pabaiga.
• Mokykla, pirmiausia užtikrinusi vaikų saugumą, kai tik tai bus įmanoma, informuos tėvus (globėjus) apie situaciją bei vaikų saugumą.
Prašome išlikti ramiems, sekti oficialią informaciją ir pasitikėti mokyklos darbuotojų veiksmais. Visų mūsų bendras tikslas – vaikų saugumas.
Informuojame, kad dėl esamos situacijos šiandien vyko Progimnazijos tarybos ir Tėvų tarybos posėdis. Situacija taip pat aptarta su Varėnos rajono vicemeru Alvydu Verbicku.