Puikūs Varėnos „Ryto“ progimnazijos mokinių pasiekimai rajoninėje jaunųjų mokslininkų konferencijoje–konkurse „Eksperimentuok, tyrinėk, mąstyk“!
I vietos: Ąžuolas Grigas (2b kl.) – darbas „Trijų skudžių veislės eriukų stebėjimas“, Goda Juočytė (3d kl.) – „Osmoso įtaka kiausinio dydžio ir masės kaitai“
Benjaminas Prakopimas (5a kl.) – „Bioplastiko gaminimas ir jo savybių tyrimas“.
II vietos: 3c klasės mokiniai – „Vandens apytakos rato modelis, lietaus vandens tyrimas“, Kamilė Grudzinskaitė ir Luka Šiaučiūnaitė (5c kl.) – „Mokyklos mokinių dažniausiai naudojamų dantų pastų tyrimas“
III vietos: Liepa Kazakauskaitė (1d kl.) – „Mažo grūdo didelė kelionė“, 2a klasės mokiniai – „Saldusis ar pienė?“, Vėjas Grigas (4a kl.) – „Ar bulvės ir citrinos gali uždegti lemputę?“
Patricija Vitkutė (5b kl.) – „Aliejaus ir vandens savybių tyrimas“.
Džiaugiamės jaunųjų tyrėjų smalsumu, kūrybiškumu ir puikiais rezultatais!
Nuoširdžiai dėkojame mokytojams už įkvėpimą, pagalbą ir mokinių skatinimą tyrinėti pasaulį.