Mokslo metų užbaigimo piknikas

Mokslo metų pabaigą paverskime jaukia vasaros švente! 

Birželio 3 d. 17.30 val. Varėnos „Ryto“ progimnazijos moksleivius, jų tėvelius, seses, brolius, senelius, mokytojus ir visą mokyklos bendruomenę kviečiame į Mokslo metų užbaigimo pikniką progimnazijos stadione!

 Atsineškite mėgstamų užkandžių, pledus, gerą nuotaiką ir viską, kas padėtų sukurti jaukų vakarą po atviru dangumi.

 Bus galimybė ką nors išsikepti, tad pasirūpinkite tam reikalingomis priemonėmis. Taip pat nepamirškite pagalvoti, kaip saugiai išsivešite žarijas. Vandeniu bus pasirūpinta.

Nepamirškite ir lauko žaidimų – stadione netrūks judesio, juoko ir smagių akimirkų! Galėsite žaisti krepšinį, futbolą ar susigalvoti savo žaidimų su draugais ir bendraminčiais.

 Svarbiausia – pabūti kartu, pasidžiaugti vasaros pradžia ir gražiai užverti dar vienus mokslo metus.

 Šventę kurkime visi kartu – nebus vieno „centriuko“, kuris viskuo pasirūpins. TU esi BENDRUOMENĖ, o BENDRUOMENĖ – tai MES!

Tėvų Taryba

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“

Privatumo politika