2025 m. gegužės 27 d. įvyko pirmasis Erasmus + projekto "Ji turi verslą" verslumo ugdymo moksleiviams užsiėmimas. Buvo aptartos būsimos mokymų temos, jaunimą dominančios kryptys, verslo galimybės mūsų rajone. Kitą savaitę laukia įdomus susitikimas su vietos verslininkais ir dar keletas užsiėmimų skirtų būsimų verslo projektų kūrimui - idėjų išsigryninimui, strategijoms, finansiniam raštingumui, biudžeto planavimui, komunikacijai, rinkodarai, marketingo ir viešinimo strategijoms bei savo idėjų pristatymui geriausios verslo idėjos konkurse. Projektą finansuoja Europos sąjunga.